PARTNERZY

W celu zwiększenia jakości obsługi i zakresu świadczonych usług, współpracuję stale z innymi profesjonalistami. Oto niektórzy z nich.

 

  • Kancelaria adwokacka DGK, w której pomoc prawną świadczą mecenas Mikołaj Drozdowski, adwokat specjalizujący się w prawie karnym, prawie gospodarczym i prawie spółek, prawie medycznym i prawie cywilnym oraz mecenas Michał Gorczyński, adwokat specjalizujący się w prawie umów, prawie spadkowym, prawie karnym i prawie rodzinnym. Kancelaria DGK Adwokaci mieści się w Toruniu przy ul. Rynek Nowomiejski 19. Z pełną ofertą oraz sylwetkami prawników możecie zapoznać się na stronie Kancelarii.

 

  • Bez Pitu Kancelaria prawno-podatkowa, prowadzona przez mecenasa Kamila Wielewickiego, który jest radcą prawnym i doradcą podatkowym. Specjalizuje się w prawie gospodarczym i podatkowym. Pomaga przedsiębiorcom w przygotowaniu i analizie umów, optymalizacji transakcji, a także dopełnieniu formalności związanych z funkcjonowaniem spółek. Prowadzi także swojego bloga, którego lekturę serdecznie polecam.

 

  • Kancelaria Adwokacka, prowadzona przez adwokata Arkadiusza Pietrzaka, który doradza klientom z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego, karnego, rodzinnego, prawa pracy oraz prawa administracyjnego. Kancelaria mieści się przy ul. Ducha Świętego 20 w Toruniu. Z pełną oferta oraz sylwetką mecenasa Arkadiusza Pietrzaka można zapoznać się na Jego stronie internetowej.

 

  • Kancelaria LEXANGO, to firma zrzeszająca specjalistów z terenu całej Polski, świadcząca usługi z zakresu m.in. prawa rodzinnego, spadkowego, karnego, gospodarczego, administracyjnego, odszkodowań i ubezpieczeń. Z pełną ofertą kancelarii można zapoznać się na stronie LEXANGO.